Pragma B
biudžetų modulis

įmonėms - norinčioms
planuoti pajamas ir sąnaudas
filialams ir įmonės mastu

Image

Pragma CMM
įrangos priežiūros
darbų valdymas

Įrankis įrengimų ir jų atsarginių dalių ūkiui susitvarkyti

Image
Įtakokite mūsų produktų vystymą!

Pateikite pasiūlymus, susijusius su mūsų produktais arba balsuokite už kitų vartotojų pateiktus pasiūlymus. Daugiausiai dėmesio sulaukę pasiūlymai bus realizuoti naujose programų versijose.

Naujausi pranešimai

Atnaujintas Darbo užmokesčio modulis

Informuojame, kad jau atnaujintas Pragma Darbo užmokesčio modulis. Sukurta nauja mėnesinė Gyventojų pajamų mokesčio deklaracija GPM313 ir padaryti kiti reikalingi pakeitimai. Įmonės, įsigijusios šių metų naujumo garantiją NG2018 gali įsidiegti atnaujintą modulį savarankiškai ar registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301, kad atnaujinimą padarytų mūsų specialistai.

Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 pritaikytos naujiems SEPA reglamento reikalavimams

Informuojame, kad Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 pritaikytos naujiems SEPA reglamento reikalavimams (lSO 20022 XML), kurie įsigalios nuo š.m. lapkričio 19 d. Klientus, įsigijusius šių metų Naujumo garantiją, kviečiame nemokamai parsisiųsti atnaujintą programos versiją iš ftp.proringas.lt ir atsinaujinti programas. Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis į eilę tel. 8 37 310301 arba el. paštu uzsakymai@proringas.lt. Už atnaujinimų instaliavimą apmokama pagal galiojančius paslaugų įkainius

Sukurtas modulis E. Sąskaita

Informuojame, kad sukurtas papildomas Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 modulis E. Sąskaita (ES). Norinčius įsigyti šį modulį prašome mus informuoti el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301. PASTABA. Modulio funkcionavimui reikalingas Registrų centro išduodamas sertifikatas. Instrukciją, kaip užsakyti šį sertifikatą rasite čia.

Sertifikatai

Partneriai