• Dėl Pragmos pritaikymo naujiems GPAIS reikalavimams

  Pritaikėme Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 naujiems GPAIS reikalavimams. Vartotojai, įsigiję 2022 Naujumo garantiją gali atsinaujinti savo programas, parsisiųsdami jas iš ftp.proringas.lt. Prisijungimo vardą ir slaptažodį sužinosite paskambinę mums telefonu 8 37 310301.

  Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  Ši paslauga apmokama pagal atnaujinimui faktiškai sugaištą laiką ir galiojantį aptarnavimo paslaugų valandinį įkainį.

 • Dėl naujo DU modulio“

  Paruošėme atnaujintą Darbo Užmokesčio modulį ir nuo 2021-12-28 dienos Pragma vartotojai, įsigiję 2022 Naujumo garantiją gali atsinaujinti savo programas, parsisiųsdami jas iš ftp.proringas.lt. Prisijungimo vardą ir slaptažodį sužinosite paskambinę mums telefonu 8 37 310301.

  Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  Ši paslauga apmokama pagal atnaujinimui faktiškai sugaištą laiką ir galiojantį aptarnavimo paslaugų valandinį įkainį.

  Atnaujinimus mūsų specialistai darys eilės tvarka pagal apmokėjimo už NG2022 datą.

 • Pakeitimai programoje „Personalo apskaita“

  Padarėme pakeitimus programoje „Personalo apskaita“, susijusius su nepanaudotų atostogų nubraukimu.

  Pagal LR DK įstatymą 2020.07.01 dieną darbuotojas praranda teisę į atostogas susikaupusias iki naujo DK įsigaliojimo (2017.07.01).

  Naujasis darbo kodeksas numato, kad darbuotojas gali pasinaudoti tik 3 paskutinių metų nepanaudotomis atostogomis, o į viršijančias teisė prarandama, ir jos gali būti nubraukiamos.

  Jei Jūsų įmonei aktualūs šie pakeitimai, prašome registruotis programos atnaujinimui el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.

 • DU modulio papildymai

  Gerbiami Pragma vartotojai,

  Paruošėme atnaujintą Darbo Užmokesčio (DU) modulį, kuriame atnaujinta formos DA-01 duomenų eksportavimo į .ffdata failą struktūra, taip pat įdiegtos papildomos ataskaitos - “DU mėnesio suvestinė (prastovos)”, kurioje prastovų suma išskirta atskirame stulpelyje, ir “Pažyma dėl subsidijų išmokėjimo, skirta Užimtumo tarnybai” (remiantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 47 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatytais atvejais).

  Atnaujintą DU modulį Jūs galite parsisiųsti iš mūsų FTP serverio (ftp.proringas.lt) nemokamai. 

  Jei pageidaujate, kad atnaujinimą padarytų mūsų konsultantai, prašome registruotis tel. 8 37 310301 arba el. paštu uzsakymai@proringas.lt. Ši paslauga apmokama pagal nuotolinio aptarnavimo paslaugų įkainį.

 • Sandėlio valdymo modulis Pragma 4.0 SVS

  Sukūrėme ir jau eilėje įmonių įdiegėme integruotą VVS Pragma 4.0 modulį Pragma 4.0 SVS. 

  Sandėlio valdymo modulis pritaikomas pagal įmonės poreikius.  Duomenų kaupiklių, dirbančių tiesioginio ryšio su Pragma 4.0 režimu, registruojamos visos sandėlio operacijos, kurios realiu laiku matomos susijiusiame pajamavimo, išlaidavimo ir/ar vidaus perkėlimo dokumente.

  Detaliai fiksuojami sandėlio operacijų laikai ir atlikėjai.  Gali būti naudojamas sandėlių vietų markiravimas bei atsargų likučių sekimas pagal saugojimo vietas.  Taip pat galima sekti prekių galiojimo laikus, serijos numerius ir kitą papildomą informaciją.   

  Jei norėtumėte plačiau sužinoti apie sandėlio valdymo modulio galimybes, prašome informuoti mus el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301. 

 • Pragma 4.0 duomenų analitika su Microsoft Power BI

  Plečiame Pragma 4.0 duomenų analitikos galimybes panaudojant Microsoft Power BI.  Sukūrėme tematinius raportus (ataskaitas) apie pardavimus, pirkimus, atsargas ir skolas.  Klientų pageidavimu, kuriame specialius raportus, susijusius su gamybos, sandėlio operacijomis ir kita.

  Šių analitinių raportų privalumas yra grafinis vaizdas bei didelis duomenų atrinkimo bei apdorojimo greitis.  Kaip ir RS ataskaitų atveju, vartotojui nėra reikalinga Pragma 4.0 licencija tam, kad būtų galima analizuoti duomenis.

  Naudojant nemokamą Microsoft Power BI Desktop versiją duomenis galima analizuoti vartotojo kompiuteryje (ar serveryje), o įsigijus mokamą licenciją, raportus galima talpinti debesyje, iš kur jie prieinami (tik registruotiems vartotojams) iš bet kurio kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono turinčio prieigą prie interneto.

  Jei norėtumėte plačiau sužinoti apie duomenų analitikos galimybes, prašome informuoti mus el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  Galėsime padaryti pristatymą tiek pas mus, tiek pas Jus įmonėje.

 • Vilniaus filialas persikėlė į naujas patalpas

  Informuojame, kad UAB „Proringas“ Vilniaus filialas persikėlė į naujas patalpas.

  Vilniaus filialo naujas adresas – Lazdynų g. 21 (III aukštas), LT-04129 Vilnius.

 • Atnaujinta Pragma 3.2 versija

  Užbaigėme reikiamus pakeitimus darbo užmokesčio modulyje. Pragma vartotojai, įsigiję 2019 Naujumo garantiją gali atsinaujinti savo programas, parsisiųsdami jas iš ftp.proringas.lt. Prisijungimo vardą ir slaptažodį sužinosite paskambinę mums telefonu 8 37 310301.

  Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  Ši paslauga apmokama pagal atnaujinimui faktiškai sugaištą laiką ir galiojantį aptarnavimo paslaugų valandinį įkainį.

  Atnaujinimus mūsų specialistai darys eilės tvarka pagal apmokėjimo už NG2019 datą.

 • Seminarai integracijos su GPAIS klausimais

  Organizuojame seminarus Kaune apie Pragmos integraciją su GPAIS.

  Seminarų trukmė – 2 val. Seminaro kaina vienam dalyviui – 50€+PVM.

  Norinčiuosius prašome registruotis telefonais (8 37) 310301, 312120.

 • Pragma 3.2 integracija su GPAIS

  Informuojame, kad jau galima instaliuoti naują Pragma 3.2 versiją su GPAIS integracija. Instrukciją, kaip naudotis naujuoju funkcionalumu, po programos atnaujinimo rasite prie visų aprašymų ir naujienų kataloge "Pragma/!Skaityt".

 • Dėl informacijos siuntimo

  Nuo 2018 metų gegužės 25 d. įsigalioja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR).  Šiandien išsiuntėme mūsų klientams laiškus prašydami sutikimo ir toliau naudoti mūsų turimus kontaktinius duomenis, kad galėtume informuoti apie naujienas, paruoštus programų atnaujinimus ir kitą aktualią informaciją.

  Gerbiame mūsų klientų privatumą ir užtikriname, kad su kontaktiniais duomenimis elgsimės atsakingai ir griežtai laikydamiesi BDAR reikalavimų bei Proringo Privatumo politikos, su kuria galima susipažinti čia.

  Prašome mūsų klientus atstovaujančius asmenis savo sutikimus gauti informaciją iš Proringo arba atsisakymus gauti tokią informaciją siųsti mums elektroniniu paštu adresu sutikimai@proringas.lt.

 • Proringas persikėlė į naujas patalpas

  Informuojame, kad UAB Proringas persikėlė į naujas patalpas.


  Mūsų naujas adresas - Verslo centras CUBE (6 aukštas), Savanorių pr. 321C, LT-50120, Kaunas.

 • Pragma 3.2 integracija su VMI i.VAZ žiniatinklio paslaugomis

  Pragma 3.2 įdiegta galimybė perdavinėti krovinio važtaraščius į VMI i.VAZ posistemį naudojantis žiniatinklio paslaugomis.


  Šis būdas leidžia nusiųsti važtaraštį į VMI ne formuojant .XML failą ir po to jį persiunčiant į VMI prisijungus per elektroninę bankininkystę (ar kitu prisijungimo būdu), bet tiesiog paspaudžiant atitinkamą mygtuką Pragmoje.


  Kviečiame vartotojus, kurie įsigijo NG2018 ir norėtų naudotis šia Pragma 3.2 funkcija, kreiptis telefonu 8 37 310301 arba el. paštu uzsakymai@proringas.lt.  PASTABA. Šiam funkcionalumui reikalingas VMI išduodamas sertifikatas. Jis užsakomas i.MAS (i. MAS -> Žiniatinklio paslaugos -> Užsakyti sertifikatą).

 • Atnaujintas Darbo užmokesčio modulis

  Informuojame, kad jau atnaujintas Pragma Darbo užmokesčio modulis.


  Sukurta nauja mėnesinė Gyventojų pajamų mokesčio deklaracija GPM313 ir padaryti kiti reikalingi pakeitimai.


  Įmonės, įsigijusios šių metų naujumo garantiją NG2018 gali įsidiegti atnaujintą modulį savarankiškai ar registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301, kad atnaujinimą padarytų mūsų specialistai. • Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 pritaikytos naujiems SEPA reglamento reikalavimams

  Informuojame, kad Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 pritaikytos naujiems SEPA reglamento reikalavimams (lSO 20022 XML), kurie įsigalios nuo š.m. lapkričio 19 d.


  Klientus, įsigijusius šių metų Naujumo garantiją, kviečiame nemokamai parsisiųsti atnaujintą programos versiją iš ftp.proringas.lt ir atsinaujinti programas.  Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis į eilę tel. 8 37 310301 arba el. paštu uzsakymai@proringas.lt.


  Už atnaujinimų instaliavimą apmokama pagal galiojančius paslaugų įkainius

 • Sukurtas modulis E. Sąskaita

  Informuojame, kad sukurtas papildomas Pragma 3.2 ir Pragma 4.0 modulis E. Sąskaita (ES).


  Norinčius įsigyti šį modulį prašome mus informuoti el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  PASTABA. Modulio funkcionavimui reikalingas Registrų centro išduodamas sertifikatas. Instrukciją, kaip užsakyti šį sertifikatą rasite čia.

 • Atnaujinta programėlė Pragma32_iMAS

  Proringo interneto svetainėje patalpinta atnaujinta programėlės Pragma_iMAS versija.
  Joje pakeistas duomenų perdavimas į i.SAF registrus, kai PVM pardavimo dokumente pasirinktas PVM skaičiavimo būdas „Suma + % arba eksportas“ bei realizuota galimybė pridėti seriją prie dokumento numerio.
  Kviečiame visus vartotojus, atsinaujinti programėlę Pragma32_iMAS.

  Detalesnis pakeitimų aprašymas pateikiamas čia

 • Padaryti pakeitimai DU modulyje dėl naujojo Darbo kodekso reikalavimų

  Liepos 4 d. buvo paskelbtos patvirtintos naujos Sodros formos ir naujos darbo sutarties, atitinkančios nuo 2017 liepos 1 d. įsigaliojusio naujojo Darbo kodekso reikalavimus, pavyzdinė forma.


  Užbaigėme reikiamus pakeitimus darbo užmokesčio modulyje ir nuo šiandien Pragma vartotojai, įsigiję 2017 Naujumo garantiją, gali atsinaujinti savo programas, parsisiųsdami jas iš ftp.proringas.lt.


  Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301. Ši paslauga apmokama pagal galiojantį aptarnavimo paslaugų valandinį įkainį.


 • Informacija dėl programų „Personalo apskaita“ ir „Darbo užmokesčio apskaita“ atnaujinimo

  Gerbiami Pragma vartotojai,


  Seimui priėmus naująjį Darbo kodeksą, ruošiame pakeitimus "Personalo apskaitos" ir "Darbo užmokesčio apskaitos" programose.


  Sulaukę galutinio naujų įstatymų išaiškinimo bei paskelbtų dokumentų formų (Sodros formų, darbo sutarčių šablonų), pradėsime platinti atnaujintas programų versijas vartotojams, įsigijusiems 2017 metų Naujumo garantiją NG2017.


  Apie atnaujinimo pradžią paskelbsime artimiausiu metu.


  Kviečiame vartotojus, kurie dar neįsigijo 2017 metų atnaujinimų, juos įsigyti.


  Prašome kreiptis tel. 8 37 310301 arba el. paštu uzsakymai@proringas.lt.

 • DU modulio pritaikymas naujam NPD nuo 2017-01-01

  Reikalingi atlikti DU modulio konfigūravimo veiksmai aprašyti čia.

 • Informacija dėl pasiruošimo SAF-T

  Gerbiami Pragma vartotojai,


  Nuo 2017 metų sausio 1 d. įmonės, kurių grynosios pardavimo pajamos 2015 metais viršijo 8 mln. Eurų, turės būti pasiruošusios pateikti apskaitos duomenis VMI (pagal jų pareikalavimą) SAF-T formato rinkmenoje.


  Tos įmonės, kurioms ši prievolė atsiranda, visų pirma turės priderinti savo naudojamą sąskaitų planą prie SAF-T standartinio plano. 2017 metų pradžioje Pragma bus atnaujinta, kad būtų galima kaupti visus SAF-T būtinus duomenis.


  Sklandžiam programų atnaujinimo atlikimui mums reikia žinoti, kurie mūsų klientai norės teikti SAF-T rinkmenas iš Pragmos nuo 2017 metų.


  Prašome kuo skubiau mus apie tai informuoti el. paštu iMAS@proringas.lt


  Pagarbiai,
  UAB Proringas

 • Informacija dėl Pragma 3.2 eksporto į i.MAS

  Gerbiami Pragma 3.2 vartotojai,


  Atsižvelgdami į Jūsų pastebėjimus bei pageidavimus nuolat tobuliname programėlę Pragma 3.2 iMAS, kuri paruošia duomenis VMI.


  Šiuo metu mūsų interneto puslapyje patalpinta 2016-11-08 versija Pragma 3.2 iMAS v1.0.30.0. Joje įtraukti visi iki šiol padaryti patobulinimai ir ištaisytos kelios klaidos.


  Todėl prašome visus vartotojus atsinaujinti turimas Pragma 3.2 iMAS versijas parsisiunčiant jas iš mūsų internetinio puslapio www.proringas.lt.


  Vis išgirstame kai kurių mūsų vartotojų nuogąstavimų, kad jie nedrįsta patys atnaujinti programėlė, nes bijo ką nors sugadinti ar prarasti svarbius duomenis. Norime patikinti, kad Jūs tikrai nieko nesugadinsite, nes jei nepavyks instaliuoti, tiek Pragma, tiek Jūsų duomenų bazės nebus paveiktos. Instaliavimo procesas susijęs tik su programėlės Pragma 3.2 iMAS atnaujinimu ir niekaip negali paveikti Pragmos, duomenų bazių ar kitų kompiuteryje instaliuotų programų.


  O kad insliavimo procesas būtų dar lengvesnis, paruošėme Jums labai detalią instrukciją, kurią rasite čia.


  Ši instrukcija paruošta naudojant iliustracijas iš kompiuterio su Windows 10 operacine sistema. Kitose operacinėse sistemose dalis paveikslėlių gali atrodyti kiek kitaip, bet esmė bus tokia pati.


  Tikimės, kad sėkmingai išbandysite savarankiško programėlės atnaujinimo galimybę ir sutaupysite savo pinigus bei mūsų laiką, kurį visą turime skirti kuo skubiau atnaujinti Pragmas tiems klientams, kuriems dar iki šiol to padaryti nesuspėjome dėl nežmoniškai didelio darbo krūvio.


  Na, o kam visgi nepavyks to padaryti savarankiškai, būsime pasirengę ir toliau padėti. Tik prašome nepykti, kai dėl tos paslaugos gausite sąskaitą...

 • Informacija Pragma vartotojams

  Proringo interneto svetainėje patalpinta atnaujinta programėlės Pragma_iMAS versija.
  Joje realizuotas ne tik i.VAZ, bet ir i.SAF funkcionalumas.
  Kviečiame visus vartotojus, atsinaujinti/instaliuoti programėlę Pragma iMAS.

  Nuorodos instaliacinio failo parsisiuntimui: čia

 • Dėl Pragma 3.2 iMAS - i.VAZ rinkmenų kūrimo funkcijos

  Kviečiame visus vartotojus, įsigijusius Pragma 3.2 naujumo garantiją 2016 m., parsisiųsti Pragma32_iMAS programą (www.pragma.lt > Pagalba > Programinė įranga > Pragma iMAS).

  Šiame faile yra suspausti du failai:

  • Pragma32_iMAS.pdf – instrukcija kaip naudoti programą Pragma 3.2 iMAS
  • Pragma32_iMAS_SETUP.msi – programos Pragma 3.2 iMAS instaliavimo failas


  Instaliavimo eiga

  1. Parsisiųskite Pragma32_iMAS_SETUP_********.zip failą
  2. Spragtelkite ant jo du kartus kairį pelytės klavišą
  3. Atsidariusiame lange, spragtelkite du kartus kairį pelytės klavišą ant Pragma32_iMAS_SETUP.msi
  4. Vykdykite instaliavimo programos instrukcijas.

   

  Po instaliavimo

  Atidžiai perskaitykite instrukciją faile Pragma32_iMAS.pdf.

  Norėdami paleisti programą Pragma 3.2 iMAS du kartus spragtelkite ant naujai atsiradusios ikonos:
  Pragma 3.2 iMAS

   

  SVARBU! Jei Pragma 3.2 licencinis įrenginys lokaliame kompiuteryje:
  Paleidžiant programą Pragma 3.2 iMAS, uždarykite Pragma 3.2.
  Jei išjungus Pragmą vistiek neranda rakto tai pabandykite atnaujinti licencinio įrenginio tvarkyklę nuoroda parsisiuntimui.
  Po instaliavimo perkrovus kompiuterį pabandykite dar kartą paleisti Pragma 3.2 iMAS.

 • Informacija apie Pragmos 3.2 pritaikymą i.VAZ reikalavimams

  Jei Jūsų įmonė ketina teikti važtaraščių duomenis iš Pragmos į VMI sistemą i.VAZ ir esate įsigiję Pragma 3.2 2016 m. naujumo garantiją, prašome atidžiai perskaityti pranešimą (iVAZ_20160921.pdf) ir kuo skubiau pateikti reikalingą informaciją elektroniniu paštu iMAS@proringas.lt

 • Dėl išmaniosios mokesčių administravimo sistemos i.MAS

  Artimiausiu metu turėtų būti patvirtinti reikalavimai i.MAS posistemiui i.VAZ. Valstybinė mokesčių inspekcija žada paruošti testavimo terpę rugsėjo viduryje.


  Vartotojai, įsigiję 2016 metų Naujumo garantiją (NG), galės atsinaujinti programas rugsėjo pabaigoje. Kas dar neturi įsigiję NG, turėtų kuo skubiau dėl to kreiptis telefonu 8 37 310301 arba el.paštu uzsakymai@proringas.lt

 • Dėl įmonės buveinės adreso pasikeitimo

  Informuojame, kad 2016 m. rugpjūčio 1 d. UAB „Proringas“ persikėlė į naują biurą adresu Savanorių pr. 349, VII aukštas, LT-51480, Kaunas.

  Kiti įmonės rekvizitai nesikeičia.

  Prašome visą korespondenciją siųsti naujuoju įmonės buveinės adresu.

 • Mokėjimo dokumentų eksportas / importas į tarpbankinę sistemą „SEPA“

  Nuo 2016 m. sausio 1 d. įmonės pradės naudoti vienodus visoje SEPA erdvėje (Single Euro Payments Area) lėšų pervedimo formatus bei taisykles. SEPA aplinkoje bus naudojamas ISO 20022 XML standartas (iki šiol buvo naudojamas nacionalinis LITAS-ESIS standartas). Programoje „Pragma“ atlikti pakeitimai atitinkantys SEPA reglamentą


  „Pragma“ į ISO 20033 XML eksportuoja vietinius ir tarptautinius pavedimus bei darbo užmokesčio pavedimus ir iš ISO 20033 XML failų importuoja išrašus su vietiniais ir tarptautiniais pervedimais.


  Šiuos pakeitimus gali įsidiegti klientai, įsigiję 2015 metų naujumo garantiją

 • Apsikeitimas duomenimis tarp Pragma 3.2 ir Telema EDI

  Pragma 3.2 ir Telema EDI sąsaja – tai galimybė apsikeisti elektroniniais duomenimis (EDI). Sąsajos pagalba, vyksta automatinis užsakymų iš pirkėjų priėmimas ir sąskaitų pagal įvykdytus užsakymus atidavimas pirkėjams arba užsakymų tiekėjams atidavimas ir sąskaitų iš tiekėjų priėmimas.


  Kaip pradėti naudotis EDI?

  • įsigykite Pragma 3.2 sąsają su Telema modulį;
  • prisijunkite prie Telema tinklo, t.y. susisiekite su Telema atstovais el. paštu telema@telema.com arba telefonu +370 611 22779. Kai pasirašysite sutartį, Jums bus sukurta paskyra Telema EDI sistemoje ir jungtys su Jūsų prekybos partneriais;
  • patikrinkite sutartis su savo prekybos partneriais, pataisykite jas nurodydami EDI kaip kanalą keitimuisi EDI užsakymais ir EDI PVM sąskaitomis-faktūromis.

 • Atnaujinta internetinė svetainė

  Startuoja atnaujinta UAB Proringas svetainė.

 • Tapome SafeNet auksiniais partneriais

  2015 metais tapome SafeNet auksiniais partneriais.